KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024011
nr 1402 4011
Gustav Adolf Kuntz, efter. Ej signerad. Olja på duk, 62x34cm, yttermått inklusive ram: 77x50cm
Kondition: färglbortfall, skadad
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 juni 2021
kl 18:14:17
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)